Bun venit pe WorldMetin.tk . Aici aveti o gama larga de tutoriale, ghiduri. Noi va oferim support in toate problemele dumneavoastra. Pentru a vizualiza forumu in totalitate va rugam sa va inregistrati. Daca credeti ca aveti experienta in moderarea unui forum va rugam sa faceti o cerere staff. Va multumim.
Salutare vizitatorule, aceasta tema este in constructie. Va fi facuta special pentru comunitatea MotanelTutorials.com.

MondialMetin2

Membru

Mesaje Mesaje : 92
Puncte Puncte : 184

Vezi profilul utilizatorului

MesajSubiect: MondialMetin2 Dum Mar 13, 2011 11:46 am

NumeServer:MondialMt2
McTxT:Trebuie Sa Luati Clinetul Lor Pt Ca Daca Luati Altul Nu Veti Putea Vedea Armele Cele Mai Noi Nevazute Pana Akm!
Own:CoNNecteD

Rate
Xp 300%
Yang 500%
Iteme:700%
Fierar:In Functie De Plusare !!!

Orar:24/24
Regat:Oricare Este Un Oras In Care Sunt Toti Nu Mai Exista Trei Regate Exista Doar Unul In Care Intra Toti Dar Puteti Sa Va Alegeti Regatul !!!
Register si Download:http://fun.mondialmt2.com/index.php?p=inscription Register Si Download :http://www.megaupload.com/?d=P2YYLBEV

Descriere:Deci la inceput aveti lvl 20 si itemele necesare max lvl este 255 mai primiti in loc de cal animal la lvl 11 porc la 20 lup la 27 tigru la 30 leu din otel faci king 1 king 2 king 3 king 4 king 5 si king 6 Acolo Puteti Plusa Pana La 14-15 din batalie se face sirius din sirus lunara din lunara solara si asa mai departe

User:ReMuS

Moderator Global

Mesaje Mesaje : 165
Puncte Puncte : 187

Vezi profilul utilizatorului

MesajSubiect: Re: MondialMetin2 Lun Mar 21, 2011 1:39 am

Singuru lucru care'mi place la acest sv. este ca se trasnforma armele fain

Click [ Iepuras De Paste ] ;x --> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Click [ Iepuras de Paste ] ;x --> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Click [ Oua de Paste ! ] ;x --> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Click [ Iepure + Oua de Paste ] ;x --> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Te rog respecta'ma , Ca sa pot sa te respect si Eu la randu'l Meu
Numai prin respect iti castigi PRIETENI !
>:d<

Sallut Vizitator Si bun venit alaturi de WorldMetin & Metin2Tx.
Te asteptam cu drag pe Forumul [ WorlMetin ] / Serverul [ Metin2Tx ].

Te'as mai ruga Vizitator Sa nu faci OFF-Topic , Sa nu faci Reclama , Si alte neplaceri .
Acest forum este unul pasnic la care lucram si il intretinem , Atat Forumul Cat si Serverul .

creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti un blog
Site-ul tau aici! | Site-ul tau aici! | Site-ul tau aici! | Extrem Tutorials | Site-ul tau aici! | Site-ul tau aici! | Site-ul tau aici! | Site-ul tau aici! | Site-ul tau aici!